WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Edycja kolekcjonerska Metro Exodus Spartan

Edycje kolekcjonerskie postapokaliptycznych gier wideo zawsze prezentują się ciekawie, bo klimat atomu i zauważalny ząb czasu zawsze zapewnia unikalny charakter każdemu zestawowi. Nie inaczej jest z edycją kolekcjonerską Metro Exodus Spartan.

Ta powstała oczywiście z myślą o grze Metro Exodus, za której produkcje odpowiada 4A Games ze wsparciem wydawcy Deep Silver. Cała masa gadżetów zabezpieczonych w opakowaniu stylizowanym na beczkę z radioaktywnymi opadami nie zadowoli jednak wszystkich graczy, bo zwyczajnie nie zawiera kopii gry. Za 149,99$ otrzymujemy wspominaną „beczkę”, w której znajdziemy upchany nieśmiertelnik, będący repliką tego od Artema, kilka pocztówek z postapokaliptycznym widokiem i dwie naszywki Spartan Order. Wisienką na torcie jest szczegółowa figurka głównego bohatera walczącego z mutantem.

Jeśli jednak do 150$ dorzucicie kolejne 85$ (~1000 zł), to zapewnicie sobie nie tylko powyższy zestaw, ale również Metro Exodus w edycji Aurora. W niej znajdzie się upragniona płytka z grą (lub kod na platformę Steam w przypadku wersji PC), przepustkę na dodatki, 32-stronicowy artbook, steelbooka oraz pudełko wykonane z metalu z obrazkiem tytułowego pociągu Aurora. Bez względu na Wasz wybór, każdą edycję kupicie tutaj w przedsprzedaży. Metro Exodus zostanie bowiem wydany dopiero 22 lutego 2019 roku.

Czytaj też: Pokaz ray-tracingu z Nvidia RTX w Metro Exodus

Źródło: Metro The Game