WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

EE wypuszcza kolejną miniaturową kamerę – Capture Cam

Firma EE rozszerzyła swoją ofertę o urządzenia szerokopasmowe oraz dynamiczne kamery. Wcześniej zapowiedziana została Action Cam – odpowiednik GoPro z możliwością streamowania poprzez 4G, teraz przyszła pora na mniejszą, ale równie ciekawą Capture Cam.

Model ten jest predysponowany do robienia ujęć bardziej codziennych sytuacji, co wpływa na jego rozmiary i cenę. Aby uczynić Capture Cam bardziej przystępną, EE oferuje ją za 10 funtów miesięcznie z pakietem danych 1GB, jest też wersja 2GB za 15 funtów miesięcznie. Kontrakt można podpisać jednak co najmniej na dwa lata.

Jeżeli wolicie płatności z góry, Capture Cam będzie dostępna za 130 funtów w wersji 2GB, 150 funtów za 6GB lub 200 funtów za 24GB. Za kwotę kolejnych 10 funtów miesięcznie można pozwolić sobie na dzielenie danych ze wszystkich posiadanych urządzeń EE.

Do zestawu z Capture Cam dołączony jest klips, przez co kamerkę można przyczepić do swojego ubrania i dzielić się swoją perspektywą z całym światem za pomocą aplikacji Skeegle.

[źródło i zdjęcie: engadget.com]