WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Eggsy nie wróci w Kingsman 3

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Matthew Vaughn pracuje nad kolejną częścią serii Kingsman. Mimo, iż do tej pory głównym bohaterem był Eggsy, to w Kingsman 3 go nie zobaczymy.

Taron Egerton jako Gary „Eggsy” Unwin pojawił się w dwóch poprzednich częściach i stał się ulubieńcem fanów serii Kingsman. Jednak podczas konferencji prasowej z okazji nadchodzącego Robin Hooda aktor wyjawił, że Eggsy nie wróci w Kingsman 3.

Nie pojawię się w kolejnym Kingsmanie. Nie jestem pewien, czy powinienem to mówić, ale nie oznacza to, że już nigdy nie wcielę się w Kingsmana. Rozmawiałem z Matthew (reżyserem) kilka dni temu i obaj się co do tego zgadzamy. Po prostu kolejna odsłona nie uwzględnia mojej osoby. Osobiście uważam, że to świętokradztwo! – powiedział Egerton. – Uważam, że pomysł na kolejny film jest świetny. Szkoda, że ja nie zagram w tej części, ale Eggsy jeszcze powróci

Ze względu na krążące pogłoski na temat fabuły wydaje się, że logicznym jest, że Eggsy nie wróci w Kingsman 3. Akcja filmu ma rozgrywać się na początku XX wieku, tuż po pierwszej wojnie światowej. Poznamy nową postać o imieniu Conrad. Ma być to prequel znanej nam historii, a roboczy tytuł brzmi Kingsman: The Great Game.

Premiera Kingsman zapowiedziana jest na 8 listopada 2019 roku. Zaś fani Egertona mogą oglądać go w nowym Robin Hoodzie od 29 listopada.

Czytaj też: Nowe klipy i zdjęcia promocyjne filmu Robin Hood

Źródło: https://www.cbr.com/