W temacie muzyki często zdarza się, że brakuje nam nowości i inspiracji. Jak długo można bowiem słuchać cały czas tych samych kawałków od tych samych artystów, prawda? Jeśli kręci Cię muzyka elektroniczna i chciałbyś rozszerzyć swoją playlistę o coś nowego i nieoczywistego, koniecznie zajrzyj na Electronic Beats. Muzyka klubowa wypełnia ten portal na różne sposoby – sprawdź, za co najbardziej cenią go fani techno, elektro i house’u.

Nowości muzyki zawsze pod ręką

Lubisz wiedzieć, co słychać u Twoich ulubionych artystów, być na czasie z wydawniczymi premierami i czytać relacje z najciekawszych wydarzeń na scenie elektroniki? Electronic Beats z pewnością przypadnie Ci do gustu. Stale aktualizowany dział wiadomości to obszerna baza wiedzy na temat wszystkiego, co wydarzyło się ostatnio w muzyce elektronicznej. Co ważne, dla redaktorów tej strony liczą się nie tylko wielkie gwiazdy, ale też artyści znacznie bardziej niszowi, wciąż nieznani na większą skalę. Dzięki temu możesz stale poszerzać swoją playlistę, być na bieżąco z newsami dotyczącymi tras koncertowych czy nowych teledysków.

 

Sceny Electronic Beats – muzyka klubowa na żywo

Wiele osób, w sercach których gra przede wszystkim muzyka klubowa, podkreśla, że nazwa ta nie jest przypadkowa. Muzyka elektroniczna najlepiej bowiem brzmi na żywo, podczas klubowych imprez i koncertów. Jak trafić na odpowiednie wydarzenia na poziomie? Te, którym patronuje Electronic Beats, gwarantują wysoką jakość. Kalendarium imprez promowanych przez Electronic Beats znajdziesz na portalu w zakładce Wydarzenia. Dużym plusem jest fakt, że – w przeciwieństwie do wielu innych miejsc w internecie – Electronic Beats prezentuje informacje o koncertach i imprezach odbywających się nie tylko w Warszawie, ale też w wielu innych miastach Polski.

 

Domówka jak w klubie – playlisty Electronic Beats

Integralną część portalu Electronic Beats stanowi skorelowany z nim kanał w serwisie YouTube. Znajdziesz tam nie tylko teledyski i nagrania koncertowe, ale też godzinne i dłuższe didżejskie sety. To zaś świetny materiał, jeśli masz w planach szaloną domówkę ze znajomymi i chcesz, by upłynęła ona w rytmie najlepszych elektronicznych tracków wprost z najpopularniejszych europejskich klubów. Efekt klubowy – gwarantowany. To tak, jakby za darmo zaprosić didżeja na imprezę. I to nie byle jakiego didżeja…

 

Dawka lifestyle’owych artykułów

Projekt Electronic Beats to jednak więcej niż tylko muzyka elektroniczna. Jego twórcy dążą do skupienia wokół portalu społeczności – a by to było możliwe, starają się dostarczyć jej materiały, które mogą być potencjalnie interesujące. Znajdziesz tu więc rekomendacje co do lokali gastronomicznych, które warto odwiedzić, ciekawostki ze świata filmów i seriali czy nowinki technologiczne z rynku smartfonów i tabletów.

 

Nie sposób się nudzić z Electronic Beats. Muzyka klubowa to tylko początek…

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!