WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

ESL uruchamia program stażowy

ESL jako pierwszy uruchamia w Polsce program stażowy dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w esporcie. Co 6 miesięcy firma przyjmie nową grupę stażystów, a najlepsi z nich mogą liczyć na zatrudnienie.

ESL podchodzi inaczej niż większość firm do swoich praktykantów i oferuje im wynagrodzenie w kwocie 1500 zł netto. Osoby, które zostaną przyjęte będą pracowały nad realnymi i wymagającymi projektami. Tygodniowy czas pracy to 40 godzin, ale ESL deklaruje elastyczność i  możliwość dopasowania godzin do obu stron. Aleksander Szlachetko, Dyrektor Zarządzający w ESL Polska, mówi:

Esport to branża, która tworzy nowe zawody, a także wprowadza świeżość do już istniejących. Dynamika rozwoju polskiego oddziału ESL jest ogromna i dlatego postanowiliśmy rozpocząć regularny program stażowy, który pozwoli młodym talentom na zdobycie doświadczenia, a w przyszłości być może dołączenie do nas na stałe. Nasz program stażowy będzie wymagający ale wyjątkowo atrakcyjny. Nie szukamy stażystów, którzy będą przysłowiowo parzyć kawę, lecz wezmą realny udział w naszych działaniach biznesowych czy na pierwszej linii frontu staną z wyzwaniami przy organizacji esportowych widowisk i transmisji telewizyjnych.

W pierwszej edycji weźmie udział 6 osób, które będą odbywały staże w Warszawie i Katowicach. Wszelkie szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są pod tym linkiem, a trwa ona do 16 września.

Studio od Eve Online zostało przejęte przez producenta gier MMO Pearl Abbys

Źródło: Materiały prasowe