WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Co EVGA pokaże na targach Computex?

Firmę EVGA pewnie każdy z Was kojarzy. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz zazwyczaj są one jednymi z lepszych konstrukcji. Właśnie ta firma wypuściła do sieci zdjęcia produktów, które zostaną zapowiedziane na targach Computex.

Pierwszym jest grafika 1080 Ti FTW3 Hybrid. Teaser nie ujawnia zbyt wiele, jednakże daje pewien pogląd na jej wygląd. Będzie ona cała czarna, czyli powinna pięknie się prezentować. Oprócz tego widoczny jest także przełącznik BIOS oraz dwa 8 pinowe wejścia na kable zasilające. Zapewne nowa grafika będzie posiada wszystkie czujniki, które wchodzą w skład ICX.

Kolejna rzecz to płyta główna. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie ona bazowała na X299 czy na Z270 ale z pewnością będzie wyjątkowa. Podobnie jak grafika, jest ona cała czarna oraz wygląda na to, że będzie ona posiadała wbudowany wentylator.

Ostatnia rzecz to kolejna grafika oparta na 1080 Ti ale tym razem będzie to wersja Kingpin. Powinna ona posiadać niestandardową płytę drukowaną, która będzie posiadała ułatwienia montażu LN2, wiele punktów pomiarowych, wzmocnioną sekcję zasilania oraz inne rzeczy, które są niezbędne overclockerom.

Źródło: https://videocardz.com/