WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

EVGA ujawnia trzy płyty Z370

Wraz z premiera procesorów Coffee Lake, zostały ujawnione nowe płyty główne. Pomijając kontrowersje związane z podstawką, nowe procesory są świetne a więc i płyty główne muszą im dorównać. Wydaje się, że propozycje od EVGA będą idealne.

Pierwsza z płyt to Z370 Classified K. Jest to flagowy model EVGA. Posiada ona 100% kondensatorów solid state oraz dodatkowe przyciski. Sloty PCI-e i DDR4 są specjalnie wzmocnione. Producent umieścił także na niej aż 3 sloty M.2. Zastosowano w niej kartę muzyczną firmy Creative – Sound Core 3D 5.1.

Kolejna płyta to Z370 FTW. Jest to już model średniej klasy, który mimo to posiada wiele dodatkowych funkcji służących do podkręcania procesorów czy podwójny BIOS. Tak jak poprzednik, wspiera ona trzy dyski M.2. Zamiast karty muzycznej Creative, obecny jest tu Realtek ALC1220 7.1 HD.

 

Ostatnia z płyt to Z370 micro, która jest formatu micro ATX. Ona także posiada wbudowane, dodatkowe przyciski czy podwójny BIOS. Ze względu na format, ma ona tylko dwa gniazda DDR4. Także jest ona skupiona na możliwościach podkręcania, które podobno mają być świetne.

Źródło: https://www.eteknix.com/