WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

EVGA wprowadza do sprzedaży laptopa SC17

EVGA to producent znany głównie z kart graficznych. Jego konstrukcje są ciekawe, choć czasem zdarzają się wpadki. Tym razem firma wchodzi na nowy rynek – laptopów.

EVGA zaprezentowała i wypuściła do sprzedaży model SC17. Posiada on technologię G-Sync, która ma zapewniać najlepsze doznania w grach. Oprócz tego posiada on procesor Intel Core i7-6820HK Unclocked, grafikę GTX 1070, 32 GB pamięci RAM o częstotliwości 2666 MHz, 17,3 calowy ekran IPS o rozdzielczości 4K, 1 TB dysk HDD oraz 256 GB dysk M.2 NVMe. Parametry są więc znakomite. Uwagę zwraca także możliwość podkręcania sprzętu. W BIOSie ma się pełną kontrolę nad parametrami. Umożliwia on nawet podkręcanie karty graficznej. Oczywiście to samo można robić z poziomu Windowsa. Oprócz tego obudowa jest aluminiowa i bardzo cienka – ma zaledwie 2,71 cm co sprawia, że jest to jedna z bardziej smukłych konstrukcji.

Laptop kosztuje 2399$ ale w wersji bez G-Sync. Za ten element trzeba dopłacić dodatkowe 150$. Laptop wygląda świetnie zarówno na papierze jak i w rzeczywistości. Z pewnością zainteresują się nim bardziej zatwardziali gracze.

Źródło: https://www.techpowerup.com/