WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

EVGA, ZOTAC, Inno3D i MSI także prezentują swoje propozycje kart GTX 1080 Ti

GTX 1080 Ti niedawno zostało zapowiedziane, a już widzimy producentów, którzy pokazują swoje konstrukcje. Pierwszym był Asus, a teraz nadeszła kolej na resztę.

EVGA pokazuje najładniejszego GTX 1080 Ti. Posiada ona trzy wentylatory, czyli więcej niż poprzednie konstrukcje. Nowa karta także podchodzi pod ICK, czyli cały zespół nowych technologii, które mają pomóc w zostaniu najlepszą grafiką na rynku. Także projekt karty nie opiera się na wersji Founders Edition.

Kolejna grafika należy do ZOTACa. Posiada ona także 3 wentylatory, podświetlenie RGB, którym pewnie będzie można sterować za pomocą ZOTAC FireStorm. Karta zasilana jest z dwóch złączy 8 pin. Jak można zauważyć, PCB nie jest jeszcze w pełni gotowe i to co widzimy to rendery 3D.

Inno3D to troszkę mniej znany w Polsce producent, ale jego konstrukcje są w pełni dostępne w sklepach. Zaprezentował on wersję GTX 1080 iChiLL X3 oraz X4. Grafiki także posiadają 3 wentylatory, specjalny backplate Herculez Armor oraz wielokrotnie nagradzany system chłodzenia iChiLL (jak sama nazwa mówi).

Osttani producent to MSI. Zaprezentował on grafikę z serii Gaming X. Pozostałe karty tak samo nazwane są wielokrotnie uznawane za najlepsze konstrukcje. Posiada on chłodzenie Twin Frozr VI z dwoma wentylatorami. Na karcie znajdzie się także dioda LED oraz grafika może być zasilana z dwóch złączy 8 pin.

Źródło: https://videocardz.com/