WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout 4-76, czyli moderska wizja Fallouta 76

Od oficjalnej zapowiedzi i ujawnienia szczegółowych informacji na temat Fallouta 76 podczas targów E3 minęło zaledwie kilkanaście dni, a czwarta odsłona serii doczekała się już modyfikacji, która posiada wszystkie najważniejsze cechy nadchodzącego dzieła Bethesdy.

O grze Fallout 76 pisaliśmy dla Was kilkukrotnie i na odświeżenie tematu polecam nasz zbiorek najważniejszych informacji. W nim możecie przeczytać o elementach, którymi inspirował się moder SKK50 tworząc wspomniana modyfikacje do Fallouta 4. Mowa o enigmatycznym Fallout 4-76, którego znajdziecie zarówno na NexusMods, jak i stronie moderskiej Bethesdy w przypadku wersji na Xboxa. Gracze PlayStation 4 muszą obejść się niestety smakiem.

Sama modyfikacja oddaje według twórcy zamysł nadchodzącego w listopadzie Fallouta 76. Ten zdecydował się na usunięcie 95% postaci niezależnych z lokacji rozsianych po świecie i 80% NPCtów z miast. Ma to na celu oddanie opustoszałego po wielkiej wojnie nuklearnej terenu, na którym to od czasu do czasu będą pojawiać się grupki bandytów, które mają za zadanie nieustannie dręczyć gracza. „Odbudowa świata” polega na przechodzeniu obok wskazanych warsztatów, które automatycznie przechodzą na konto naszych nieruchomości.

W modzie nie zabrakło również bomb atomowych, które od czasu do czasu zostają na nas wystrzelone. Oczywiście z opóźnieniem, co stwarza zagrożenie wyłącznie podczas bezruchu w niezabezpieczonych lokacjach.

Źródło: NexusMods