WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout 76 B.E.T.A. będzie oferować w pełni finalną grę

Beta testy Fallouta 76 zbliżają się już wielkimi krokami, więc Bethesda ujawnia co nieco na ich temat. Tym razem poruszono sprawę zawartości gry w fazie B.E.T.A., kwestii postępu gracza oraz platformy dystrybucji.

Czyżby Bethesda była tak pewna swojego dzieła, że porzuca popularnego Steama na rzecz swojej platformy? Na to wygląda, bo okazało się, że Fallout 76 trafi wyłącznie na Bethesda.net. Dzięki temu studio uniknie podatków Valve, ale zdecydowanie nie spodoba się to fanom serii, którzy na Steamie chcieli zbudować całą kolekcję serii. Wskazuje to jednak na fakt, że powinniśmy traktować tę produkcję jako spin-offa, a nie solidną kontynuację, o czym wspominałem już wcześniej.

Czytaj również: Fallout 76 z wieloma ulepszeniami i kwestia crossplayu na PS4

Sprawę testów beta, które rozpoczną się gdzieś w październiku, poruszono na zaktualizowanej ostatnio stronie FAQ. Wynika z niego, że w B.E.T.A. gracze mogą liczyć na zawartość, która zostanie udostępniona wraz z oficjalną premierą. Ponadto postęp, jakiego się dorobią, zostanie zachowany i poczeka sobie do premiery Fallouta 76. Ta odbędzie się już 14 listopada na PC, Xbox One i PS4. Oczywiście do wzięcia udziałów w testach będziecie zmuszeni złożyć zamówienie w przedsprzedaży.

Jeśli jednak nie chcecie się na nią zdecydować, to nic straconego. Wczesna wersja gry nie zostanie objęta NDA, więc będziecie mogli obejrzeć masę materiałów tworzonych przez Waszych ulubionych twórców.

Fallout 76 ze zrewolucjonizowanym rozwojem postaci S.P.E.C.I.A.L.

Źródło: Wccftech, Guru3d