WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout 76 – Bethesda ujawnia oficjalny teaser!

Po kilkunastu godzinach live Bethesda w końcu przełamała ciszę i ujawniła teaser gry Fallout 76. Nie siadajcie, nie zapinajcie pasów i nie wstrzymujcie oddechów – konkretnych informacji niestety zabrakło.

W trwającym 94 sekundy teaserze trudno doszukiwać się szczegółów produkcji. Pierwsze kilkanaście sekund przedstawia nam wnętrze krypty 76, w której to prawdopodobnie zakończyła się jakaś impreza z okazji „dnia rekultywacji/regeneracji„. Sam klimat nagrania może wskazywać, że tym razem wędrowiec z krypty nie będzie szukał syna, ojca, czy elementów niezbędnych do funkcjonowania schronienia dla wybranych przed zagładą nuklearną mieszkańców, a spróbuje zapoczątkować nowy, lepszy świat. Tak się bowiem składa, że nadchodzący Fallout 76 będzie pierwszą odsłoną serii, której czas akcji zostanie osadzony w tak wczesnym okresie po wybuchu Wielkiej Wojny. Mowa bowiem o 2102 roku.

Wskazują na na to nie tylko słowa bohatera „In vault 76 our future begins” (W krypcie 76 nasza przyszłość się zaczyna), ale również kadr z programem telewizyjnym, który informuje o zakończeniu wojny i opadnięciu zabójczego pyłu radioaktywnego. Całość dopełnia klimatyczny utwór Take Me Home, Country Roads, co może wskazywać na miejsce akcji – Wirginie Zachodnią… Warto również wspomnieć, że według lore serii krypta 76 była „kryptom kontrolną„, w której ludzie nie byli poddawani żadnym eksperymentom.

Więcej szczegółów na temat tej produkcji powinniśmy otrzymać już na targach E3, bo pomimo tego teasera nadal nie wiemy, czym ten Fallout będzie. Wiarygodne źródła mówią coś o nacisku na tryb multiplayer… no cóż. Miejmy nadzieję, że nie otrzymamy kolejnego Battle Royale.

Źródło: YouTube