WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Fallout 76 dostępny za darmo! Coo? Nie skusisz się?

Fallout 76 i Bethesda są dla mnie od ponad pół roku idealnym podłożem dla żartów, więc i tym razem prześmiewczy ton wprowadzam do wiadomości, że ta mistrzowska produkcja jest dostępna za darmo. Ale nie, nie na zawsze (bo Bethesda nigdy by tego nie zrobiła), a na tydzień.

Czytaj też: Fallout 76 z trybem Battle Royale i ludzkimi NPC!

Tak naprawdę darmowy tydzień w Fallout 76 trwa od 10 do 17 czerwca i nawet pomimo tego, że dwa dni mamy za sobą, to nikt specjalnie nie zawracał sobie głowy rozpropagowaniem tej informacji. Ciekawe czemu… czyżby fakt, że X-kom dodawał Fallout 76 do nakładek na gałki za 19 zł jest wystarczającym powodem? Żarty jednak na bok, bo tak się składa, że Bethesda ostatnio wypuściła do tej produkcji aktualizację Nuclear Winter, która wprowadziła w ogóle niewymuszony tryb Battle Royale. Hah i to w momencie, kiedy mogliśmy myśleć, że ten trend umarł.

Szkoda tylko, że nawet jeśli Fallout 76 przekona do siebie kogokolwiek przez ten darmowy tydzień, to dotycząca go 50% obniżka jest jakimś żartem. Standardową wersję gry dostaniemy za 124,99 zł, a tą w edycji Tricentennial za 169,99 zł. W sieci znajdziecie je za poniżej 80 złotych, więc nawet nie myślcie o kupowaniu w oficjalnym sklepie. Te pieniądze lepiej już przekazać na pre-order Cyberpunka 2077, który na PC kosztuje zaledwie 199,99 zł!

Czytaj też: Wydania Cyberpunk 2077 – oficjalna cena i zawartość

Źródło: Bethesda