WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout 76 pokaże prawdziwy bunkier amerykańskiego rządu

Fallout 76 pokaże prawdziwy bunkier, który istnieje do dziś. Co prawda jest nieczynny, ale jego historia może przyprawić o ciarki na plecach.

Fallout 76 to gra o radioaktywnym świecie, bunkrach, kryptach, przetrwaniu i tak dalej i tak dalej. W wielkim skrócie – wizja świata po tym, jak spadły bomby atomowe. Przerażający obraz mógł jednak się spełnić czego dowodem jest prawdziwy projekt nazwany Greek Island. Tajny program amerykańskiego rządu zakładał wybudowanie ogromnego bunkra w Zachodniej Wirginii (miejsce akcji gry), do którego miałyby trafić najważniejsze osoby w państwie, w przypadku nuklearnego ataku. Tajny kompleks rozpoczęto budować w 1958 roku i jak wiemy, na szczęście, nigdy nie było potrzeby, aby z niego skorzystać.

Fallout 76 nie zamierza przepuścić takiej okazji i w grze będzie można odnaleźć odtworzony bunkier. Osoby, które miały okazję go zobaczyć, nie chcą zdradzać co nas tam czeka, jednak wszyscy są zgodni, że będzie to niesamowite doświadczenie. Gra połączy się z rzeczywistością i.. oby tak zostało już na zawsze.

Luksusowy bunkier przeciwatomowy za 17,5 miliona dolarów

Źródło: gamespot.com