WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout: New California zadebiutuje już w październiku

Tajemnicą nie jest, że zapowiedziany kilka dni temu Fallout 76 nie będzie typową odsłoną serii. Coś pokroju Rusta? Gra karciana? RPG z nastawieniem na kooperacje? Nie wiadomo i na jednoznaczne wskazanie odpowiedzi przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka dni do startu targów E3. Jeśli jednak fani tradycyjnych Falloutów będą zawiedzeni z prezentacji, to jeszcze nic straconego – okazało się bowiem, że Fallout: New California zadebiutuje 23 października tego roku.

Fani serii z pewnością kojarzą ten tytuł będący (nie)zwyczajnym modem do najlepszej odsłony nowej generacji Falloutów, czyli New Vegas. Odpowiedzialne za modyfikacje ekipa Radian-Helix Media pochwaliła się niejako podsumowaniem swoich prac i trailerem prezentującym owoc wieloletniej pracy. Tak się bowiem składa, że Fallout: New California został zapowiedziany już w 2010 roku pod nazwą „Project Brazil„.

Sam projekt nie jest byle czym, bo będzie oferował zabawę rodem z pełnoprawnej odsłony. Mowa o zupełnie nowej kampanii fabularnej w skórze mieszkańca krypty 18, który to na swojej drodze spotka zadania i historie przepełnione intrygami oraz tajemnicami. W podróży będzie nam towarzyszyć zupełnie nowe klimatyczne radio oraz pełny aktorski dubbing stworzony we współpracy ze społecznością fanów. Oczywiście w języku angielskim.

]
Ostatecznie moda będzie można ukończyć aż na 12 sposobów, a do jego odpalenia będziemy potrzebować kopie Fallouta New Vegas. Modyfikacja zostanie udostępniona w serwisie Nexus Mods już 23 października… i miejmy nadzieje, że ekipie uda się dotrzymać słowa, bo pomimo tej zapowiedzi projekt nadal jest w fazie optymalizacji oraz „dopieszczania szczegółów„.

Źródło: Guru3d