WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fani chcą uratować Starka! Błagają NASA i Elona Muska o pomoc

Od ukazania się zwiastuna Avengers: Endgame minęło zaledwie kilka dni. Wszyscy, którzy go oglądali muszą przyznać, że sytuacja Tony’ego Starka nie wygląda zbyt dobrze. Niektórzy postanowili nie czekać do premiery filmu i coś z tym zrobić. Zobaczcie jak fani chcą uratować Starka.

Nie wiadomo kiedy Tony’emu skończy się jedzenie, woda albo tlen. Zwłaszcza, że mówi o tym w wiadomości do Pepper. Poza tym, wygląda, że jest psychicznie w nienajlepszej formie. Coś z tym trzeba zrobić. Fani chcą uratować Starka i zwracają się o to z prośbą do… NASA i Elona Muska! W końcu, co to dla nich!

Miłośnicy MCU zebrali się i na Twitterze proszą NASA o interwencję, by pomogli Tony’emu wrócić na Ziemię.

NASA, możesz uratować Tony’ego Starka (znanego też jako Iron Man). Utknął gdzieś w kosmosie, a jego tlen się kończy. Proszę, znajdź go za wszelką cenę. Dzięki.

Tego typu wypowiedzi jest sporo, przeczytajcie sami.

Na tym sprawa się jednak nie kończy. Gdy fani zobaczyli, że NASA nie reaguje zwrócili do innej kosmicznej instancji – Elona Muska!

Ciekawe, czy Houston ma problem z takim wyczynem, widząc, że co pięć minut dostaje kolejną prośbę o ratowanie Starka. Miejmy nadzieję, że ktoś usłyszy błagania fanów. Nie ważne, czy będzie to NASA czy Elon Musk. Ważne, by uratować naszego chłopca Tony’ego!

Czytaj też: Zwiastun horroru Brightburn. Motyw superbohaterski w zupełnie innej wersji

Źródło:metro.co.uk