Wygląda na to, że Ubisoft i firma Shadow nawiązali ze sobą współpracę, w ramach której połączą premierę Far Cry: New Dawn z usługą strumieniowania gier Shadow. 

Mam wrażenie, że następne lata w branży gier będą nam upływać pod znakiem właśnie podobnych newsów, ponieważ strumieniowanie gier z chmury na leciwe sprzęty staje się coraz popularniejszym tematem. Szkoda tylko, że ominą nas, polskich graczy, ze względu na ograniczony teren działalności, powiązany zapewne z infrastrukturą sieciową. Jak jednak twierdzi autor podanego w źródle artykułu, usługa Shadow jest podobno zacna, oferując świetny stosunek jakości do ceny, co potwierdza na przykładzie swoim i kilku swoich znajomych.

Teraz jednak Shadow dostanie zapewne zastrzyk kolejnych użytkowników, ponieważ wszyscy nowi subskrybenci, którzy wykupią abonament na okres trzech miesięcy (~130 zł), dostaną bezpłatny egzemplarz Far Cry: New Dawn. Oczywiście nie na Steam, czy Uplay, a na wspomnianą platformę transmitowania gier. Jak powiedział starszy wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w Ubisoft, Geoffroy Sardin:

Cieszymy się, że możemy połączyć naszą grę Far Cry New Dawn z technologią Shadow. Dzięki tej ofercie gier w chmurze wielu graczy będzie mogło bezproblemowo doświadczać gry Far Cry: New Dawn na dowolnym komputerze, ale także na Macu lub smartfonie za pośrednictwem Shadow.

Czytaj też: Nie zgadniecie kto wróci w Far Cry: New Dawn

Źródło: Wccftech

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej