Jest zapotrzebowanie, więc są i producenci. Prime 1 Studio zaprezentowało wczoraj limitowaną edycję figurki Ciri, której cena wynosi teraz 769 dolarów. Zdecydowanie nie jest to najtańszy gadżet dla fanów Wiedźmina, ale z pewnością warty uwagi, nawet jako zwyczajna ciekawostka.

Figurka Cirilli mierzy 27 cali od podstawy do samego końca miecza. Jest przedstawiona zaraz po walce z (prawdopodobnie) likantropem, a jej strój znamy z trzeciej części przygód Geralta. Za tak wysoką cenę idzie również wysoka jakość, o czym świadczą szczegóły pokroju odpowiedniej faktury skórzanego odzienia, ćwieków na pasku, sakwy u boku, a nawet żłobień na mieczu i rękojeści. Wszystko oczywiście było malowane ręcznie i dopieszczone pod każdym względem. Nie zabrakło również odniesień do samej historii Ciri w postaci szeregu atrybutów.

Właśnie wczoraj producent ruszył ze sprzedażą limitowanej serii pięciuset egzemplarzy z dodatkowym wyposażeniem obejmującym jeden wymienny element w postaci wiedźmińskiego medalionu z łbem wilka. Z kolei regularna sprzedaż figurki bez tego dodatku (który swojądrogą wyceniono na całe 77$) ruszy w okolicy czerwca. Trudno ocenić, czy będzie cieszyć się popularnością w cenie około 2200$, ale z pewnością mała grupa chętnych wyłoży taką sumę bez większego zastanowienia.

Źródło: prime1studio.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!