WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Figurki Funko POP! z filmu Shazam! pokazują nowe postacie

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające figurki Funko POP! z filmu Shazam! Prócz przedstawienia głównego bohatera dostaliśmy również obraz dwóch jego pomocników w swoich strojach.

Nowe figurki dają nam podgląd na członków rodziny Shazam w pełnych kostiumach superbohaterskich. Od jakiegoś czasu wiemy, że pojawią się oni w filmie, ale do tej pory nie było wiadomo, czy przywdzieją stroje, by wspomóc Billy’ego. FFigurki Funko POP! z filmu Shazam! zdają się potwierdzać, że nasz bohater w walce z Sivaną nie będzie sam.

Figurki pojawiły się w krótkim odstępie czasu i wkrótce trafią do sprzedaży. Dają nam wyobrażenie jak będzie wyglądać Darla Dudley (Faithe C. Herman) i Eugene Choi (Ian Chen) w kostiumach superbohaterów. Według najnowszych spekulacji będą musieli stawić czoła nie tylko Sivanie, ale również demonom zwanym Siedmioma Śmiertelnymi Grzechami.

Figurki Funko POP! z filmu Shazam!
Darla Dudley (Faithe C. Herman)
Figurki Funko POP! z filmu Shazam!
Eugene Choi (Ian Chen)
Figurki Funko POP! z filmu Shazam!
Shazam! (Zachary Levi)

Przypomnijmy, że Shazam! opowiada o czternastoletnim Billy’m Batsonie, który dzięki starożytnemu czarodziejowi może zmienić się w dorosłego herosa. Wystarczy, że krzyknie SHAZAM! Będąc dzieciakiem zamkniętym w ciele dorosłego bawi się supermocami. Sprawdza jakie umiejętności posiada. Latanie? Prześwietlanie wzrokiem? Bohater sprawdza granice swoich możliwości i je opanować. Musi tego dokonać, by stawić czoło siłom zła, kontrolowanym przez doktora Thaddeusa Sivanę.

Shazam! na ekrany kin wejdzie 5 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Kolejna fanowska teoria dotycząca Avengers: Endgame

Źródło: comicbookmovie.com