WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Finał Avengers: Endgame może zawierać tragiczne wydarzenia

Do premiery Avengers 4 zostały trzy miesiące. Fani są zniecierpliwieni, odliczają dni, a w międzyczasie wymyślają nowe teorie na temat fabuły. Skupiamy się głównie na plotkach i doniesieniach, a także na oficjalnych informacja. Jednak żeby dowiedzieć się czegokolwiek trzeba uważnie śledzić wypowiedzi twórców i obsady. Tak jak w tym przypadku, kiedy to Kevin Feige zdradza, że finał Avengers: Endgame może zawierać tragiczne wydarzenia.

Kevi Feige jest jednym z niewielu ludzi, którzy nie tylko znają powstające filmy, ale również wiedzą dokąd MCU zmierza. Dlatego właśnie jego słowom trzeba przysłuchiwać się bardzo uważnie. Szef Marvela znany jest z rzucania wskazówek w niespodziewanych momentach. Tym razem wskazówkę, że finał Avengers: Endgame może zawierać tragiczne wydarzenia dostali widzowie w USA. Zawarta była w kinowym zwiastunie Kapitan Marvel. W pewnym momencie na ekranie pojawia się Feige i mówi o bohaterce. W pewnym momencie dodaje, że to ona poprowadzi Avengersów do przodu.

Oznaczałoby to, że obecny przywódca grupy zginie.

Cały czas nieformalnym liderem superbohaterów był Tony Stark, a po nim Steve Rogers. I choć Tony nie jest najsilniejszym Herosem, to ma zdolności i umiejętności przywódcze. W razie jego śmierci, reszta zwróciłaby się do Kapitana Ameryki. Sugestia, że grupie Avengers będzie przewodniczyła Kapitan Marvel podsuwa nieprzyjemną myśl. Czyżby w finale Endgame zarówno Stark jak i Rogers ponieśli śmierć?

Nowa teoria dotycząca Avengers: Endgame

Pokrywa się to z obecnymi w sieci teoriami, ale byłaby to niezwykle smutna wiadomość dla fanów. Liczymy się z tym, że kogoś w Endgame pożegnamy, ale dwóch superbohaterów, z którymi jesteśmy od lat? Mogą polać się łzy u co wrażliwszych. Oczywiście, nie wiadomo czy tak potoczy się fabuła Endgame. Może Kapitan Marvel samoistnie przejmie władzę zważywszy na to, jak potężną jest postacią. Na pewno odegra w nowej fazie MCU bardzo istotną rolę i będziemy ją często oglądać. Brie Larson podpisała umowę na co najmniej siedem filmów. Licząc Kapitan Marvel i Endgame, zostaje jeszcze przynajmniej pięć przyszłych produkcji.

Pozostaje nam tylko czekać na premierę Avengers: Endgame i przekonać się, czy te spekulacje są prawdziwe.

Czytaj też: Drugi sezon serialu Krypton. Zobaczcie nowe zdjęcie Lobo

Źródło: bgr.com