WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Finał Gry o Tron będzie przełomowy. Tak przynajmniej twierdzi Kit Harington

Już niedługo dostaniemy pierwszy z sześciu odcinków kończących jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak to się skończy? Oczywiście, nie mamy na razie żadnych wycieków, ale według Kita Haringtona finał Gry o Tron będzie przełomowy.

Podczas wywiadów aktorzy coraz częściej są pytani o zakończenie serialu. Wiadomo, że nie zdradzą żadnych szczegółów, ale rzucane przez nich uwagi pozwalają nastawić się na pewne wydarzenia. Z racji, że serial już dawno wyprzedził książki, to pozostają tylko domysły i spekulacje na temat zakończenia.

Promocja Gry o Tron trwa w najlepsze, na dniach powinien ukazać się trailer, a obsada udziela wywiadów promocyjnych. Jednym z nich jest Kit Harington, odtwórca roli Jona Snowa. Podczas rozmowy z dziennikarzami brytyjskiej stacji KISS FM  opowiedział o uczuciach, jakie towarzyszą mu, gdy myśli o zakończeniu serialu.

Nie jestem pewien, czy jestem zadowolony z zakończenia. Właściwie nie sądzę, że chodzi konkretnie o radość lub smutek. Po prostu jestem usatysfakcjonowany tym co zrobiliśmy, ale kiedy zobaczę efekt końcowy będę wiedzieć, czy jestem w pełni zadowolony. Na pewno fajnie jest znać zakończenie przed innymi. Jedyne, co mogę powiedzieć o nadchodzącym sezonie to to, że jest przełomowy.

Oczywiście, to nie tak, że nikt zakończenia nie zna.

Prócz ekipy i aktorów, zna je jeszcze przynajmniej kilka osób. Sophie Turner przyznała się, że zdradziła je kilku przyjaciołom. Nawet Kit Harington, choć już w zeszłym roku, powiedział o tym swojej żonie, Rose Leslie. I choć nikt z nich nie zdradził tego dalej, to wiemy, że Leslie przez trzy dni nie odzywała się do męża. Cóż, nie zwiastuje to szczęśliwego zakończenia, a przynajmniej nie dla Jona Snowa.

Finał Gry o Tron będzie przełomowy

Niestety, my nie mamy aż tak dobrze i na to, by dowiedzieć się fabuły 8. Sezonu Gry o Tron musimy poczekać do kwietnia. Premiera 1 odcinka odbędzie się w nocy 15 kwietnia.

Czytaj też: Zestaw LEGO ujawnia szczegóły ostatniej bitwy w Avengers: Endgame

Źródło: bgr.com