WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Fitbit ionic: adidas Edition trafia do przedsprzedaży

Fitbit to jedna z wiodących marek wśród ubieralnych urządzeń. Dzięki partnerstwu z firmą Adidas udało się jej stworzyć specjalną edycję treningowego smartwatcha: Fitbit ionic: adidas Edition. Co potrafi ta wersja?

Smartwatch został tak zaprojektowany, aby umożliwić sportowcom, będącym na każdym stopniu zaawansowania, poprawę swoich wyników. Posiada on zaawansowane funkcje zdrowotne i treningowe a także jedną w swoim rodzaju aplikację adidas Train. Zawiera ona sześć zestawów ćwiczeń, których celem jest poprawa formy, szybkości i siły. Oprócz tego, Fitbit ionic: adidas Edition posiada dwukolorową opaskę (Ink Blue i Ice gray) oraz wyjątkową tarczę zegarka, która inspirowana jest stylem numeru startowego i dostępna jest w czterech kolorach. Andrew Wiggins, skrzydłowy drużyny Minnesota Timberwolves i ambasador marki Fitbit, komentuje:

Koszykówka to coś więcej niż to, co widać na korcie. Ogromną część wysiłku stanowi trening: niezliczone ćwiczenia, czas spędzony na siłowni, odpowiednia dieta i dużo snu. Już teraz widzę korzyści z korzystania z Fitbit Ionic, ale cieszę się, że mogę teraz trenować z Fitbit Ionic: adidas edition, żeby jeszcze bardziej poprawić moją wytrzymałość i osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Fitbit ionic: adidas Edition jest dostępny w przedsprzedaży na stronie fitbit.com i w wybranych sklepach internetowych. Sugerowana cena wynosi 349,95 euro. Do regularnej sprzedaży smartwatch trafi 19 marca 2018 roku.

Źródło: Materiały prasowe