Podczas wydarzenia Unpacked zorganizowanego przez Samsunga w końcu oficjalnie zapowiedziano premierę Fortnite na smartfony z Androidem. Wcześniejsze przecieki o dostępności wyłącznie dla Samsunga Galaxy Note 9 poniekąd się sprawdziły

… ale nie były zbyt precyzyjne. Podczas wspomnianej imprezy nie zabrakło prezesa Epic Games, który oficjalnie przedstawił współpracę z Samsungiem. Ta opiera się właśnie na czasowo ekskluzywnej dostępności Fortnite w wersji na Androida na urządzenia Samsunga. Nie wszystkie, bo mówimy tutaj o sprzęcie wydanym od premiery modelu S7, ale to znacznie lepsza wiadomość od tej sprzed kilkunastu dni. Tak więc, pobierać Fortnite z Galaxy Store mogą już posiadacze modeli: S7, S7 Edge, S8,  S8+, S9,  S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4.

Jednak posiadacze Note 9 i Galaxy Tab S4 10,5 mogą liczyć na coś ekstra, a mianowicie unikalną skórkę dla postaci. Całkiem niezłą i tematyczną moim zdaniem. Ponadto każdy, kto zdecydował się na przedpermierowy zakup najnowszego modelu, może liczyć na extra 15000 V-Dolców, czyli waluty w grze. Niezainteresowani takim dodatkiem mogą wymienić go na słuchawki AKG. Warto przypomnieć, że Fortnite w wersji na Androida zadebiutuje już oficjalnie za około miesiąc. Jeśli jesteście zainteresowani tematem, to zachęcam Was do zapoznania się z najnowszych wywiadem, w którym to CEO Epic Games poruszył kilka kwestii na temat tej wersji.

Samsung Galaxy Note 9 – Pierwsze wrażenia

Źródło: GSMarena
Zdjęcia: GSMarena

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej