WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fotki i nagrania z planu serialu Wiedźmin od Netflixa trafiają do sieci

Przyszłość maluje się świetnie dla fanów polskiej fantastyki i gier, bo ci czekają nie tylko na premierę Cyberpunka 2077, ale też serialu Wiedźmin, na którym swoje łapska położył Netflix. Bliżej premiery jest oczywiście ten drugi i względem tego pierwszego przynajmniej docierają do nas coraz to ciekawsze przecieki na jego temat. Tym razem do sieci trafiły nieoficjalne i amatorskie fotki i nagrania z planu.

Wygląda na to, że ostatnie dni na Gran Canarii upływały turystom pod znakiem śledzenia ekipy filmowej, kręcącej kolejne ujęcia do serialu Wiedźmin. Wszystko to odnalezione w zasobach Reddita, gdzie możemy natknąć się na powiązane ze sobą nagrania i zdjęcia. Najpierw, fotka przedstawiająca Yennefer walczącą z jakimś typem (zapewne magiem) z nieprzytomną kobietą na ziemi (a, uprzedzam też o ewentualnych spoilerach):

Spójrzcie na te kruczoczarne włosy… są takie jakieś mokre. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie serwuje nam nagranie, w którym to grupa charakteryzatorów wlewa na ubrania i włosy Yen wodę, aby ta „wyglądała, jakby wyszła z kałuży” (kliknij tutaj, jeśli film nie działa):

Crew adding water to Yennefers (?) hair and clothes, just after the director complained she needed to look as if she just came out of a (mud???) POOL. from r/netflixwitcher

A skąd tam się wzięła? No cóż, tutaj odpowiedź jest już moją czystą spekulacją na podstawie poniższego filmu i sprowadza się do tego, że Yen teleportowała siebie z trzymającą w rękach jakiś tobołek kobietę, lądując właśnie w jakiejś kałuży. Zachowanie obu kobiet sugeruje też m.in. otrzymanie magicznego ciosu w plecy (tutaj):

First second of a rehearsal at Roque Nublo. Cut after 1 second to prevent spoilers :) from r/netflixwitcher

Reszta na zaostrzenie apetytu:

I to tyle z powiązań. Poniżej podrzucam resztę ze znalezionych zdjęć i nagrań:

Getting ready for rehaersal at Roque Nublo from r/netflixwitcher

Czytaj też: Pełna obsada serialu Wiedźmin – jest i Polak!

Źródło: Reddit