WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Franczyza The Walking Dead podupada

Franczyza The Walking Dead podupada, o czym świadczy oglądalność i zainteresowanie serialem. Przyczyniły się do tego przede wszystkim odejścia głównych bohaterów.

W tym momencie w serialu The Walking Dead pozostały tylko dwie postacie z pierwotnej obsady – Daryl i Carol. Po odejściu Ricka Grimesa, Maggie Rhee i Carla, syna Ricka, serial drastycznie traci na popularności. Franczyza The Walking dead podupada, ale studio AMC robi wszystko, by temu zapobiec.

Eksploracja uniwersum ma być sposobem, na przyciągnięcie nowych widzów i powrót fanów. Zapowiedziano już trzy filmy, w których powróci Rick Grimes, ma powstać też szereg spinoffów i seriali. Pokazuje to, że studio ma bardzo ambitne i ekspansywne plany wobec tego uniwersum. To, co w serialu było ciekawą wzmianką, w końcu może zostać rozszerzone. Dzięki takim planom będzie można poświęcić elementom uniwersum odpowiedni czas, by dana historia mogła zaciekawić i wciągnąć. Zapewne będziemy mieli okazję eksploracji innych krajów i społeczności podczas tej zombie apokalipsy.

Franczyza The Walking Dead podupada

Być może AMC będzie chciało w ten sposób stworzyć spójny wspólny wszechświat podobny do tego wykreowanego w Marvel Universe. Możliwe, że każdy z filmów czy seriali ze świata The Walking Dead również dążyłby do wspólnego zjednoczenia w epickim finale. Cóż, życzymy serii jak najlepiej i będziemy obserwować zapadające decyzje.

Czytaj też: Będzie 7 sezon Agents of S.H.I.E.L.D

Źródło: www.cbr.com