WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

From The Ashes, czyli pierwsze DLC do Kingdom Come: Deliverance

Na początku bieżącego roku mogliśmy w końcu wejść w realistyczny świat średniowiecza za sprawą Kingdom Come: Deliverance. Jeśli już ukończyliście tamtejszą przygodę „od zera do bohatera”, to DLC From The Ashes z pewnością zaserwuje Wam kolejne godziny zabawy.

Dzieło czeskiego studia Warhorse zaliczyło naprawdę udaną premierę i wprowadziło do świata gier odrobinę świeżości. Wprawdzie Kingdom Come: Deliverance trudno nazwać symulatorem życia w średniowieczu, ale i tak wiedza płynąca ze świata osadzonego na terenach Czech była godna podziwu. Za sprawą dziennika mogliśmy poznać szczegóły naprawdę wielu aspektów funkcjonowania w wiekach średnich, a gameplay i historia robiły swoje. Nie bez powodu ta gra stała się kasowym hitem, który doczekał się u nas recenzji, a nawet zbiorku najciekawszych easter eggów (Wiedźmin obecny!).

Kolejne aktywności do rozgrywki przyniesie dostępne już DLC From The Ashes. Możecie je już zakupić na Steamie za 35 złotych, co nie jest specjalnie wygórowaną kwotą. Zwłaszcza w momencie, kiedy rzucimy okiem na wprowadzone nowości. Mowa bowiem o możliwości nadzorowania odbudową wioski na płaszczyźnie budowania określonych domków i organizowania tam życia. Zadanie nie należy podobno do najprostszych, ale według znakomitej części graczy warte pieniędzy.

Źródło: Steam