WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

FSP pokaże całkowicie nowe rzeczy na Computex 2018

Podczas targów Computex, które odbędą się od 5 do 9 czerwca, firma FSP pokaże całkowicie nowe produkty. Będą one związane z sieciami 5G, IoT czy blockchain. Jednakże pojawia się także konstrukcje przeznaczone dla graczy.

FSP zaoferuje łatwe w instalacji zasilacze do nadajników komórkowych 5G. Muszą być one odporne na środowisko zewnętrze co zapewniać mają produkty tej firmy. Także mają zostać dopasowane do potrzeb klientów końcowych i mają uzyskać odznaczenia ochrony IEC 60529 i IP65. Kolejne rzeczy to rozwiązania IoT. W ich skład mają wchodzić takie produkty zasilający do takich rzeczy jak adaptery, IPC, open frame czy więcej. Kolejne propozycje dotyczyć mają wsparcia koparek kryptowalut. Nowe zasilacze mają wspierać takie konstrukcje, ale także mają one trafić do układów ASIC oraz posiadać wyświetlacz LED informujący o obecnym zużyciu energii.

FSP nie zapomina jednak o swoich korzeniach i zaprezentuje także pełną ofertę dla zwykłych PC. Pokazany zostanie zasilacz chłodzony cieczą z certyfikatem 80 Plus Platinum, asilacz z podswietleniem RGb czy półpasywnym trybem pracy. Warto więc zobaczyć na targach czy w materiałach po nich, co nowego zostało pokazane.

Źródło: Materiały prasowe