WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

FSP wprowadza do oferty dwie nowe obudowy

FSP to producent, który dosyć niedawno zadebiutował na rynku obudów. Jak widać po naszym teście, jest to debiut całkiem udany. Idąc za ciosem firma wprowadziła do oferty właśnie dwie nowe skrzynki.

Pierwsza z nich to model CMT330. Posiada on boczne okno wykonane z tworzywa sztucznego, zmieści do 7 wentylatorów 120 mm lub sześciu 140 mm a także nie powinien mieć problemów z montażem chłodzenia cieczą (obsługuje do 2 chłodnic 360 mm). Także można w nim zmieścić karty graficzne o długości do 423 mm i chłodzenie procesora o wysokości do 163 mm. Jej cena sugerowana to 80 dolarów.

Druga to model CMT520, czyli najlepsza konstrukcja w ofercie. Posiada ona okno ze szkła hartowanego z boku oraz z przodu, obsłuży do siedmiu wentylatorów 120/140 mm w tym posiada preinstalowane cztery śmigła 120 mm RGB LED.CMT520 posiada także wbudowany kontroler RGB LED i jest bardzo przyjazna chłodzeniu cieczą. Można w niej zmieścić karty graficzne o długości do 423 mm i chłodzenia procesora o wysokości do 165 mm. Jej cena ma wynosić 100 dolarów.

Źródło: http://www.fsplifestyle.com/