WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Galax ujawnia gamingowe pamięci RAM

Firma Galax znana jest ze świetnych kart graficznych. Wersja HoF jest jedną z najlepszych karta jakie pojawiły się na rynku. Nic więc dziwnego, że ten producent chce także kontynuować dobrą passę w innych podzespołach i ciągle rozwija swoje propozycje.

Nowe pamięci będą nosiły nazwę Gamer III i będą to moduły DDR4. Są one aktualizację oryginalnej serii Gamer, która dostępna była tylko z podświetleniem w kolorze czerwonym, zielonym lub niebieskim. Pamięci będą dosyć wolne, bowiem pracować będą z częstotliwością 2400 MHz przy opóźnieniach CL15. Są one także wyższe niż standardowe rozwiązania więc mogą wystąpić problemy z kompatybilnością z chłodzeniami procesora.

Nowy wygląd posiada kilka zmian. Pamięci zostały tak skonstruowane, aby światło było dobrze widoczne a nie tłumione przez radiator. Także sam wygląd jest bardziej elegancki. Póki co nie wiadomo nic o tym, czy będzie można sterować podświetleniem (podobno tylko część płyt głównych będzie na to pozwalała). Nie znana jest też cena ani data premiery.

Źródło: https://www.eteknix.com