W ciągu najbliższych tygodni Samsung uruchomi sprzedaż Galaxy Note 8. Phablet ma za zadanie zmazać skazę w serii stworzoną przez Note 7. Właśnie dowiedzieliśmy się więcej na jego temat.

Standardowo, wraz ze zbliżaniem się premiery dowiadujemy się coraz większej ilości rzeczy, głównie z „przecieków”. Wiadomo już, że phablet ma posiadać podwójną tylną kamerę, co jest wyjątkowe dla produktów Samsunga. Sam aparat ma mieć trzykrotny zoom optyczny oraz ma pozwalać na wykonywanie znakomitych zdjęć w nocy. Aparat jest ważną częścią smartfonów, bowiem zastępuje on w wielu przypadkach tradycyjne sprzęty. Note 8 ma zostać wyposażony w procesor Snapdragon 835 oraz pamięć RAM o pojemności 6 GB. Urządzenie ma także być dostępne w trzech wersjach pamięci masowej.

Phablet będzie można zacząć zamawiać od 1 września. W Korei Południowej pojawi się on oficjalnie w sprzedaży już 10 września, natomiast oficjalnie zostanie on zaprezentowany 15 września. Jak myślicie, czy Samsung wyciągnął wnioski i nowa wersja Note będzie bez wad i pokaże konkurencji kto rządzi?

Źródło: http://wccftech.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!