Galaxy Note 8 ma zmienić opinie na temat serii telefonów po fatalnej wpadce z Note 7. W tym celu Samsung bardzo intensywnie pracuje nad tym, aby smartfon był idealny. Okazuje się, że pod względem wydajności będzie można mu sporo zarzucić.

W sieci dostępny jest screen, na którym widać wyniki z benchmarku Geekbench. Wydajność dla pojedynczego wątku jak i dla wielu pozostawia jednak wiele do życzenia. Telefon w tym pierwszym osiągnął wynik 1984 punktów a w drugim przekroczył 6000 punktów. Oznacza to, że smartfon nie będzie najprawdopodobniej posiadał ulepszonego SoC a Samsung zastosuje w nim Snapdragona 835 albo Exynos 8895. Nie są to złe konstrukcje, wręcz nawet dobre, jednakże można by oczekiwać czegoś lepszego po tym samrtfonie.

W kuluarach mówi się, że Note 8 ma kosztować powyżej 1000 Euro w Europie. Przy takiej cenie można by się spodziewać wybitnej wydajności, a jest średnio. Mam nadzieję, że pozostałe funkcje nie będą też tylko przeciętne. Smartfon musi być genialny aby wybić się na rynku.

Źródło: http://wccftech.com/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej