WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

GameON to małe słuchawki douszne celujące w zadowolenie zarówno graczy jak i audiofili

Słuchawki dla graczy to nie jest termin, który kojarzy się znawcom dobrego sprzętu audio zbyt dobrze. Założyciel firmy Roam, czyli dawny współtwórca słuchawek Beats by Dre, połączył swoje siły z Atari. Owocem ich współpracy są małe słuchawki douszne GameON, które mają zadowolić zarówno graczy, jak i sporą część audiofilów.

GameON mają rzekomo mocno namieszać w przedsiębiorstwie sprzętu audio, bo podobno nikt nie oferował do tej pory tak wysokiej jakości produktu w podobnie niskiej cenie. Słuchawki korzystają ze specjalnych, dwukierunkowych sterowników hybrydowych, które oferują dokładny bas, przejrzysty środek oraz czyste tony wysokie. Urządzenie posiada specjalny przełącznik, który pozwala płynnie przejść pomiędzy dwoma ustawieniami equalizera – Bass Boost oraz Audiophile Mode. Ten pierwszy służy do grania oraz posłuchania muzyki w przystępny sposób podczas niedzielnego popołudnia. Drugi tryb nastawia się zaś na bardziej precyzyjną reprodukcję dźwięków i powinien zaskoczyć nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

Słuchawki wyglądają też bardzo stylowo, mają własny pilot i przede wszystkim są bardzo wygodne. W zestawie znajdą się bowiem 3 rozmiary silikonowych wkładek do ucha oraz 3 rodzaje adapterów w kształcie rogu, które perfekcyjnie dostosujemy do kształtu naszej małżowiny usznej.

Twórcy GameOn twierdzą, że normalnie tego typu sprzęt kosztowałby 400 dolarów amerykańskich, ale ich celem jest oddanie światu dobrze brzmiącej muzyki za niewielkie pieniądze. Słuchawki mają zatem kosztować 170 dolarów, a pierwsze 200 par rozejdzie się w cenie 100 dolarów. Jak na polskie standardy nadal nie są to małe pieniądze. Miło jest jednak słyszeć, że Roam zależy na tym, by dobry sprzęt audio, tak jak świetnej jakości smartfony, stawał się coraz tańszy. Być może o sukcesie GameOn będzie wkrótce nieco głośniej i życzę producentom dużego sukcesu. A tymczasem odsyłam Was do ich kampanii na indiegogo, która dostarczy jeszcze więcej informacji na temat tego produktu. Jego wysyłka ma rozpocząć się już na początku grudnia tego roku.

źródło i zdjęcie: indiegogo.com