WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Gameplay z Cyberpunk 2077 na najbliższym E3

Ekipa Gry-Online twierdzi, że pierwszy w historii pokaz rozgrywki z gry Cyberpunk 2077 odbędzie się na tegorocznych targach E3.

Swoje doniesienia opiera na dwóch różnych i niezależnych źródłach, których nazwy nie mogą zdradzić. Według nich CD Projekt Red ma pojawić się na targach E3 w Los Angeles, aby przywieźć ze sobą prezentacje jednej z najbardziej wyczekiwanych gier. Nie będzie to wcześniej nagrany zapis, czy zapowiedź, a w pełni grywalne demo, które ujrzą wyłącznie dziennikarze oraz inwestorzy. Ma to na celu przekonanie świata, że ostatnie pogłoski nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Jednak redakcja Gry-Online przestrzega, że jest to wyłącznie plotka i pozostanie nią do momentu reakcji ze strony CDP Red.  Jednak ostatnie *beep* na Twitterze i filmik LegacyKillaHD zdają się ją potwierdzać.

Według wcześniejszych przecieków Cyberpunk 2077 ma szansę na zrewolucjonizowanie gatunku RPG. Według deweloperów będzie to znacznie lepszy tytuł niż Wiedźmin 3 (czy to w ogóle można osiągnąć?), co potwierdza ich dbałość o szczegóły oraz zaimplementowane technologie. Wśród nich znalazły się np. City Creation, Animation Excellence oraz Cinematic Feel. Twórcy zapewnili również, że powierzchnia świata będzie ogromna, tryb multiplayer zapewni wiele godzin dodatkowej zabawy, a o mikropłatnościach nawet nie usłyszymy.

Źródło: gry-online.pl