WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gameplay Rain of Reflections: Detroit, X-COM i zagadki w jednym

Gameplay Rain of Reflections prezentuje oryginalny tytuł. Niezwykła mieszanka gatunków może być naprawdę dobrą produkcją!

Rain of Reflections to tytuł utrzymany w klimatach cyber-punku. Produkcja podzielona będzie na trzy epizody, w których poznamy ciekawą opowieść o świecie gry. W wizji twórców, na Ziemi nagle przestały rodzić się dzieci. Nie ma to żadnego związku z niechęcią do posiadania rodziny, a najzwyczajniej w świecie, kobiety nie zachodzą w ciążę. Wszystko to będzie przeplatane kilkoma wątkami, które poznamy podczas rozgrywki.

To, co zasługuje na szczególną uwagę w Rain of Reflections to pomysł na grę. Mamy tutaj bowiem do czynienia z tytułem, który łączy elementy takich gier jak Detroit: Become Human, X-COM czy jakichkolwiek gier logicznych. Typowe zaliczenia poziomu odbywa się zatem na kilka sposobów. Dany level może zacząć się od wyreżyserowanej sceny rodem z gier Davida Cage’a, by następnie stać się tytułem logicznym. Następnie może się okazać, że rozgrywka przeniesie się w tryb taktyczny, gdzie będziemy walczyć niczym w X-COM.

Czytaj też: Komedia – Blizzard zmienia zdjęcia profilowe na Diablo 3

Źródło: gameinformer.com