WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Geralt zwany Białym Wilkiem oficjalnie w Soulcalibur VI

Po raz kolejny plotki potwierdziły się w rzeczywistości. Tym razem nie musimy posiłkować się nieoficjalnymi źródłami, aby poinformować Was o oficjalnym wystąpieniu najpopularniejszego wiedźmina w najnowszej odsłonie Soulcalibur.

Z pewnością nie trzeba przedstawiać Wam białowłosego Geralta będącego jednym z najlepszych w swoim fachu. Tym razem swój szermierski kunszt wykorzysta nie przeciw potworom, a bohaterom, którzy również wystąpią w szóstej odsłonie Soulcalibur od Bandai Namco. Jest to oczywiście seria znana bardziej na wschodzie, która skupia się na walce, zapożyczając pomysły na postacie z przeróżnych uniwersów. Oczywiście za zgodą odpowiedzialnych za nie firm.

W najnowszym trailerze zaprezentowano, co ten nasz poczciwy wiedźmin będzie w stanie zrobić i choć pokazówka jest bardzo filmowa, to znalazły się w niej elementy, które w jasny sposób oddają zarówno wizerunek, jak i umiejętności Geralta. Mowa oczywiście o zaawansowanym fechtunku mieczem, który przeplata się z charakterystycznym znakiem Igni. Ponadto w Soulcalibur pojawi się również Kaer Morhen będące jedną z aren, a soundtrack będzie przeniesiony prosto z Wiedźmina 3. Mowa o utworze ”Hunt or be Hunted” autorstwa Marcina Przybyłowicza i ekipy Percival.

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiemy, że ta będzie miała miejsce już w 2018 roku. Soulcalibur VI pojawi się na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: wccftech.com, kitguru.net