WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Gigabyte prezentuje nową serię laptopów dla graczy

Rynek laptopów dla graczy jest ciekawy. Istnieją firmy, które ciągną pewne serie produktów od dawna, jedynie ulepszając wygląd i zmieniając nazwę. Są też producenci, którzy dopiero wchodzą na ten rynek, mimo znanej marki np. w podzespołach komputerowych. Takim jest Gigabyte, który zaprezentował serię laptopów Sabre.

Nowe notebooki będą posiadały procesor i7-7700HQ i grafikę GTX 1050 Ti albo 1050. Producent zastosował matrycę 15,6 cala o rozdzielczości Full HD. Do tego laptopy będą obsługiwały pamięć RAM DDR4 2400 MHz o pojemności do 32 GB oraz będą posiadały maksymalnie 1 TB dysk SSD M.2 NVMe i do 2 TB dysk SSD SATA3. Będzie więc sporo miejsca na gry czy aplikacje. Klawiatura będzie podświetlana- do wyboru będzie 16,8 miliona kolorów. Gigabyte oferuje także dogłębne doznania dźwiękowe- zastosował on Sound Blaster Cinema 3. Bateria będzie miała pojemność 47 Wh a całość będzie ważyła 2,5 kg.

Nowy laptop Gigabyte prezentuje się ciekawie, natomiast nie znamy jeszcze jego ceny. Ciekawe, czy nowa konstrukcja jest w stanie zagrozić MSI czy Asus, których laptopy od dawna widoczne są na rynku i sięga po nich wiele graczy.

Źródło: http://www.eteknix.com/