Znamy kolejne nazwiska z obsady crossoveru Godzilli i King Konga. Bardziej szczegółowe informacje na temat ról, a także zarysu fabuły są nam jednak skąpo dawkowane.

Gwiazda True Blood i Tarzan: Legenda dołącza do obsady filmu Godzilla vs. Kong. Na razie szczegóły fabuły są skrzętnie ukrywane, jednak plotka głosi, że Skarsgard ma być liderem jednostki wojska. Kolejne bardzo znane nazwisko dołącza do ciekawej obsady. Ze znanych nam osób jest już Demian Bichir, Bryan Tyree Henry, Julian Dennison, Danai Gurira, a także z  Kyle Chandler, Ziyi Zhang oraz Millie Bobby Brown.

Scenariusz do tego widowiska napisał Terry Rossio odpowiedzialny za scenariusze wszystkich części Piratów z Karaibów, zaś reżyserem ma być Adam Wingard (Death Note). Produkcja rozpocznie się w przyszłym miesiącu w Atlancie, na Hawajach i w Australii i planowo ma potrwać do lutego 2019. Na film będziemy musieli jednak poczekać do 2020. Premiera zaplanowana jest na 22 maja.

Zapowiada się epickie widowisko, kultowe ogromne potwory razem. Nie ważne czy wyjdzie, czy nie. Możemy spodziewać się ogromnej ilości efektów specjalnych, wybuchów i przynajmniej jednego rozwalonego miasta.

Czytaj też: Disney chce stworzyć reboot Piratów z Karaibów.

Źródło: www.cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej