GOG, czyli platforma cyfrowej dystrybucji, którą z pewnością znacie, rozpoczęła dosyć nietypową akcję. W jej ramach zwraca pieniądze wszystkim, którzy są niezadowoleni z No Man’s Sky.

Gra studia Hello Games wprawdzie odkupiła swoje grzechy aktualizacją NEXT i powoli przekonuje do siebie graczy, ale z pewnością nie tych, którzy zdecydowali się na zakup gry na platformie GOG. Tak się bowiem składa, że w związku z brakiem zasobów twórcy nie byli w stanie przystosować wersji bez DRM na premierę aktualizacji NEXT. Wprawdzie chodzi nie o całą zawartość, ale o tryb multiplayer, jakiego zabrakło na GOGu. Z tego właśnie powodu nasza rodzima platforma zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaną niezadowolonych graczy.

Sky

Zorganizowała więc akcję od dziś do 29 lipca 2018 roku, w ramach której zwraca wszystkim chętnym (którzy zgłoszą się do supportu) pieniądze w formie tych wirtualnych do portfelu GOGa za zakup kopii No Man’s Sky. Nawet wtedy, jeśli tytuł posiadacie na koncie ponad 30 dni.  Co jednak najważniejsze – platforma zrealizuje te zwroty z własnej kieszeni.  Nawet pomimo tego, że Hello Games zapowiedziało, że pod koniec roku tryb zostanie uaktualniony. W

Źródło: GOG

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!