Good Old Games znane szerzej w formie platformy GOG autorstwa rodzimej firmy CD Projekt postanowiło wystartować z letnią wyprzedażą w swoim cyfrowym sklepie. Do rzucenia okiem na przeceny zachęca okazją na zdobycie gry za zupełną darmochę.

Tą grą jest Xeononauts, czyli niezależna strategia inspirowana dwoma pozycjami z serii X-COM. Nie jest to typowy tytuł i zapewne przypadnie do gustu naprawdę małej i specyficznej grupie graczy, ale ruszy nawet na wiekowym sprzęcie, a swoją premierę zaliczyła zaledwie kilka miesięcy temu… w Polsce. Tak się bowiem składa, że podróż Xeononauts na nasz rynek zajęła aż trzy lata. Przyjęła się jednak z ciepłym odzewem fanów, których opinie możecie zweryfikować. Wystarczy, że udacie się do sklepowej oferty na platformie GOG, albo traficie na odpowiedni baner podczas przeglądania oferty.

letnią

Właśnie – jeśli uda Wam się wydać 15 złotych, to otrzymacie swoją własną kopię gry Sunless Sea oraz Rime. W przypadku tego ostatniego będziecie jednak zmuszeni wydać minimum 65 PLNów. Jednak wydanie takiej kwoty nie sprawia wrażenia specjalnie trudnego. W letniej wyprzedaży zostało bowiem przecenionych sporo ciekawych tytułów, które znajdziecie o tutaj.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!