WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

GOG rozdaje klasyczną przygodówkę za darmo

Czy ktoś z Was jest fanem tych klasycznych, oldschoolowych przygodówek, które do odpalenia się na PC potrzebowały pamięci operacyjnej liczonej w megabajtach? Lata temu ten gatunek był zdecydowanie mocniej eksploatowany, ale z czasem archaiczność systemu wzięła górę, a nowego podejścia do tego typu produkcji, jak nie było, tak nie ma. Dlatego też warto przypomnieć sobie stare dobre czasy z pomocą GOGa, który właśnie rozdaje klasyczną przygodówkę za darmo.

Czytaj też: CD Projekt Red rozdawał gadżety z Cyberpunka 2077, a teraz pracownik odradza ich zakup

Mowa dokładnie o grze Toonstruck z (uwaga) 1996 roku od Burst i Interplay, która na samym dysku zajmuje jedynie 896 MB. Jeśli nie interesuje Was gra i po prostu chcecie powiększyć swoją bilbliotekę, to albo znajdźcie ją w launcherze na GOGu (odpowiedni baner wskoczył już na stronę), albo udajcie się pod ten link. Śpieszcie się i nie omieszkajcie wspomnieć o niej swoim znajomym, bo promocja trwa zaledwie 48 godzin, więc zakończy się o godzinie 16:00 w niedziele (16.06).

W Toonstruck mierzymy się z tradycyjnym systemem Point’n’click z elementami logicznymi, a sama historia jest dosyć… ciekawa. Wcielamy się w animatora kreskówek, któremu szef zlecił wykreowanie większej ilości królików w jednym z odcinków Fluffy Fluffy Bun Bun Show. Zamiast zrobić to „na już” zasypia i budzi się w nieco odmiennym świecie Cutopia.

Czytaj też: Podziękowania dla twórców No Man’s Sky

Źródło: GOG