WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

GOG zagrzewa uczniów do boju wyprzedażą „Witaj Szkoło”

Bo każda okazja jest dobra, aby napełnić swoją wirtualną bibliotekę grami! Tym razem GOG podaje pomocną dłoń uczniom w ramach wyprzedaży Witaj Szkoło.

Jak więc możecie się domyślać, od dziś do 10 września będziecie mogli skorzystać z ogromnych, bo nawet 90% przecen na ponad 500 gier. Jednak ich przeglądanie nie jest takie proste, ponieważ GOG zdecydował się na wprowadzenie błyskawicznych ofert. Te zmieniają swój growy wachlarz co godzinę, więc to tam powinniście oczekiwać najciekawszych i największych obniżek. Nie zabrakło jednak tradycyjnego Dzikiego Gonu w edycji GOTY, którego przez całą wyprzedaż Witaj Szkoło zgarniecie za 59,99 złotych. Rzućcie okiem poniżej – w czasie pisania tego newsa można było zgarnąć świetnego RPG – Dragon Age Origins za 17 zł! Mam nadzieję, że taka okazja wróci w ostatnim dniu akcji…

Oczywiście to nie wszystko, co sklep ma teraz do zaoferowania, więc po pełną listę obecnie przecenionych tytułów powinniście się udać tutaj. Z takiej okazji warto przypomnieć o usłudze GOG Connect, która za zupełną darmochę pozwoli Wam uzupełnić bibliotekę. „Po co masz kupować gry dwa razy?” brzmi hasło reklamowe, ale trudno tutaj o specjalne zachwyty, kiedy na GOGa ze Steama możemy przenieść jedynie Mirror’s Edge, Jagged Alliance 2: Unfinished Business, MDK, Toonstruck, Knights of Pen and Paper +1 Edition, Tempest, For The Glory i King of Dragon Pass w wersji bez zabezpieczeń DRM.

FCK DRM, czyli jak GOG planuje walczyć z zabezpieczeniami

Źródło: GOG
Zdjęcia: GOG