Ubisoft chyba naprawdę znalazł w rozdawaniu gier pewną szansę na zwiększenie swojej popularności i polepszenie wizerunku, bo po darmowym Assassin’s Creed: Unity postanowił bez większej okazji udostępniać grę Steep za darmo.

Czytaj też: Trzy miliony graczy skorzystało z pożaru Notre Dame, zgarniając Assassin’s Creed Unity

Steep zdecydowanie nie jest typową grą, a jej skierowanie do niewielkiej niszy graczy sprawiło, że nie miał szans na stanie się kasowym hitem. W tej produkcji po prostu wcielamy się w żądnego dobrej zabawy gościa, który trafił do przepastnych Alp na kilka długich godzin. Pewnego urozmaicenia nadaje produkcji możliwość podziwiania ośnieżonych górskich krajobrazów z lotu ptaka, dzięki paralotni lub wingsuitowi oraz z nieco przyjemniejszej perspektywy na desce lub nartach. Podobno taka przygoda jest emocjonująca, ale najważniejsze dla mnie jest jednak to, że Steep oferuje zabawę ze znajomymi.

Jeśli czujecie się zachęceni, to wpadajcie pod ten link, zalogujcie się na konto Uplay… i w sumie tyle – Steep wpadnie do Waszej biblioteki. Na to macie jednak sporo czasu, bo aż do 22 maja do północy.

Czytaj też: Zdjęcia Assassin’s Creed Ragnarok to prawdopodobnie fake – ktoś nabrał mnóstwo graczy

Źródło: Ubisoft

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej