WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gracze Black Ops 4 przerabiają SMG na ”wiertarkę”

Umożliwienie graczom zabawy z wizualną stroną poszczególnych broni w Call of Duty: Black Ops 4 okazało się świetnym pomysłem, który przyjął się naprawdę dobrze. Jednak to nie ciekawe ”repliki”, czy wzorowane na innych tytułach bronie są najpopularniejsze…

Okazało się, że najczęściej gracze Black Ops 4 przerabiają SMG na ”wiertarkę”, która od kilkudziesięciu godzin jest istną ikoną gry. Podstawą do takich tworów jest Saug 9mm, którego podobną konstrukcje do wiertarko-wkrętarki Bosch PSB 1800 LI-2 zauważył po raz pierwszy użytkownik Reddita johny_no_smiles. Zaraz po tym patent podłapali kolejni gracze, którzy upodabniali swoje SMG na wiertarki innych producentów. Pierwszą był Bosch, drugą DeWalt, a rywalizacja na pomysły ogarnęła cała rzeszę „wiertarkowych fanatyków”.

 

Ci w komentarzach przekrzykują się teraz, który model jest najlepszy, a ja sam nie wiem już, którą wiertarkę miałbym kupić. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak kłótnia przedstawicieli poszczególnych firm, którzy czas spędzają właśnie w Black Ops 4. Ostatecznie jednak pozostali gracze kończą z jednym – śmiercią zadaną przez wiertarkę.

Czytaj też: Rozróba Rastakana kolejnym rozszerzeniem do Hearthstone

Źródło: PCGamer