WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Graj w Warframe i wygraj lot w kosmos

Digital Extremes zaszalało w swoim ostatnim ogłoszeniu podczas Tennocon 2019. Studio zapowiedziało, że gracze Warframe mają okazję do wygrania ćwierć miliona dolarów w celu „zostania prawdziwym spaceninja” i bycia „jednym z niewielu, którzy odwiedzili kosmos”.

Czytaj też: Data premiery Wiedźmin 3 na Switcha – Czesi się pośpieszyli

Wyjaśnijmy może sobie na początku to, że ta zapowiedź jest dosyć… miałka. Wprawdzie ruszyła nawet oficjalna strona promocji, ale nawet z niej bije to zauważalne widmo zwyczajnej kampanii reklamowej. Żeby wziąć udział w konkursie musicie udać się na wspomnianą stronę i albo założyć konto, albo zalogować się na to istniejące. Następnie sprawa jest prosta – wystarczy grać aż do 31 grudnia, a grać oczywiście warto, bo to wtedy uzyskujemy „punkty wejścia”, które zwiększają szansę na wygraną. Tak naprawdę dorzucają one „los” do wielkiej puli.

Za pół roku, a dokładnie w okolicy 10 stycznia 2020 roku rozpocznie się wielkie losowanie jednego gracza, który dostanie czek w wysokości 250000$ na podróż w kosmos. Taka kwota została ustalona, jako „wystarczająca” przez samo studio, które nie zobowiązuje się do jej zwiększenia, kiedy koszty pójdą w górę. Zastrzega sobie też, że to zwycięzca podlega odpowiedzialności podatkowej itp., a na dodatek to na nim spoczywa wymóg ustalenia szczegółów wyprawy z organizatorem. Jakim? Nie mam pojęcia, ale patrząc na koszty podróży w kosmos rzuciła mi się tylko dawna oferta Space Virgin na wysokość 15,24 km, która akurat kosztowała dawniej 250000$.

No to co kosmiczni ninja? Kto chętny na iście kosmiczną podróż?

Czytaj też: Jak wygląda oblężenie w Mount & Blade 2 Bannerlord?

Źródło: Warframe