WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Gratka dla moderów – SilentiumPC Top Plates

Polska firma SlientumPC zaprezentowała Top Plates, czyli kolorowe nakładki na coolery, które umożliwią większą personalizację swoich komputerów.

Grandis 2 XE1436, Fera 3 HE1224 v2 i Fortis 3 HE1425 v2 to jedyne chłodzenia, które na ten moment będą z nimi kompatybilne. Wystarczy odkręcić cztery śrubki, nałożyć wybraną blaszkę i voilà. W montażu nie przeszkadzają nawet wysokie zakończenia ciepłowodów. Jeśli idzie o kolory, spośród których będziemy wybierać, to postawiono na dosyć tradycyjne barwy. Top Plates występują w czerwieni, bieli, błękicie, zieleni, żółci oraz odcieniu pomarańczy.

Co ważne, zestawy nakładek sprzedawane oddzielnie dla Grandisa 2, Fortisa 3 v2 i  Fera 3 v2 zawierają wszystkie warianty. Ich cena nie jest wcale wygórowana, bo zapłacimy za nie kolejno: 29, 24 i 19 złotych. Okazję ku temu otrzymamy jeszcze w grudniu, ponieważ według zapewnień producenta mają trafić na rynek do końca bieżącego roku.

Jednak w tym momencie nasuwa się małe pytanie… czy nie lepiej zaopatrzyć się w farbę w sprayu i odpicować sobie cały cooler?

Źródło: silentiumpc.com