WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gry dla abonentów PlayStation Plus – spory przeciek

W każdy pierwszy wtorek miesiąca Sony uaktualnia darmowe tytuły swojej oferty. Również w tym tygodniu, do oferty dodano gry dla abonentów PlayStation Plus takie jak Piątek 13-go czy Laser League.

Zapowiedź nowych tytułów zazwyczaj publikowana jest tydzień przed zmianą. Czasem zdarza się jednak przeciek. Tym razem takowy nastąpił wyjątkowo wcześnie. Na jednej ze swoich stron pracownicy japońskiej korporacji „omyłkowo” upublicznili grafikę zdradzającą tytuły listopadowej rozpiski. Na zdjęciu przedstawiono dwie gry na PlayStation 4 — Bulletstorm: Full Clip Edition oraz Yakuza Kiwami. Sony teoretycznie może zmienić jeszcze zdanie, lecz jeden z pracowników SEGI, potwierdził na Twitterze obecność ich gry w ofercie w przyszłym miesiącu. Niestety wpis został szybko zniknął z portalu.

Jeśli zestawienie okaże się prawdą, otrzymamy znacznie ciekawsze produkcje niż w obecnym miesiącu. Potwierdzenia oferty możemy spodziewać się w środę 31 października, do tego czasu proponujemy zainteresować się z Piątkiem 13-go lub innymi zaległymi grami.

Wyciekł zwiastun gry Harry Potter RPG!