Jeśli jesteście tymi szczęściarzami, którzy wybiorą się na tegoroczne targi Gamescom, to nie przechodźcie obojętnie obok stanowiska Capcomu obojętnie. Tam bowiem będziecie mieli demo Devil May Cry 5 do ogrania.

Sam do fanów tej serii, a zwłaszcza wschodniej „kreski” nie należę, ale dobrego slashera zawsze docenię. Wy będziecie mogli zrobić to już podczas targów Gamerscom, na których producent pojawi się z w pełni grywalnym demem gry. Oczywiście w ramach jednego posiedzenia zostaniecie ograniczeni do ścisłych lokacji i zapewne misji, ale lepsze to, niż nic. O obecności Devil May Cry 5 poinformował główny producent gry – Hideaki Itsuno na swoim Twitterze.


Mam tym samym nadzieję, że do sieci trafi kilka nagrań albo przynajmniej szczegółów na temat gry. Fani serii z pewnością chętnie rzucą na nie okiem, ponieważ Devil May Cry 5, to kontynuacja czwartej części o tym samym tytule z 2008 roku! Na premierę przyjdzie nam jeszcze jednak poczekać, ponieważ została określona na lato 2019 roku. Pojawi się w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Przypomnę tylko, że sama zapowiedź odbyła się podczas tegorocznej edycji E3.

Źródło: Neowin
Zdjęcia: Capcom

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!