WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Grywalne demo Devil May Cry 5 pojawi się na Gamescom

Jeśli jesteście tymi szczęściarzami, którzy wybiorą się na tegoroczne targi Gamescom, to nie przechodźcie obojętnie obok stanowiska Capcomu obojętnie. Tam bowiem będziecie mieli demo Devil May Cry 5 do ogrania.

Sam do fanów tej serii, a zwłaszcza wschodniej „kreski” nie należę, ale dobrego slashera zawsze docenię. Wy będziecie mogli zrobić to już podczas targów Gamerscom, na których producent pojawi się z w pełni grywalnym demem gry. Oczywiście w ramach jednego posiedzenia zostaniecie ograniczeni do ścisłych lokacji i zapewne misji, ale lepsze to, niż nic. O obecności Devil May Cry 5 poinformował główny producent gry – Hideaki Itsuno na swoim Twitterze.


Mam tym samym nadzieję, że do sieci trafi kilka nagrań albo przynajmniej szczegółów na temat gry. Fani serii z pewnością chętnie rzucą na nie okiem, ponieważ Devil May Cry 5, to kontynuacja czwartej części o tym samym tytule z 2008 roku! Na premierę przyjdzie nam jeszcze jednak poczekać, ponieważ została określona na lato 2019 roku. Pojawi się w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Przypomnę tylko, że sama zapowiedź odbyła się podczas tegorocznej edycji E3.

Źródło: Neowin
Zdjęcia: Capcom