WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

GTA: Underground łączy klasyczne odsłony serii

Modyfikacji zwyczajnie nie da się nie kochać. Potwierdza to mod GTA: Underground, który łączy San Andreas, Liberty City, Vice City, Manhunt i Bullworth w składną jedność. 

Modder o nicku Dkluin (wraz z ekipą) wydał właśnie nową wersję swojego autorskiego GTA: Underground. Jest to modyfikacja na silniku z Grand Theft Auto: San Andreas, która (jak informuje nas opis) po prostu oferuje pełnoprawną rozgrywkę na jednej mapie. Na tą składają się miasta i lokacje znane z GTA: III, GTA: Vice City, GTA: San Andres, Manhunt i Manhunt 2. Fani tej serii zapewne znają te produkcje na wylot, więc daruje sobie opisywanie każdej z nich. Jednak nawet bez specjalnej znajomości zapewne możecie sobie wyobrazić ogrom mapy, na którą składają się te z klasyków, w które kiedyś się zagrywaliśmy. Jest to również zwyczajny ukłon w stronę starych wyjadaczy, którzy chcieliby „na raz” odwiedzić lokacje z dawnych lat.

GTA: Underground to jednak nie tylko wielka mapa. Modyfikacja oddaje w ręce graczy to, co oferowały pełnoprawne odsłony, a nawet rozbudowuje te elementy. Przykładem tego są nowe gangi, które korzystają z broni nieobecnych w GTA: San Andreas. Na ulicach poszczególnych miast znajdziemy również odpowiadające im pojazdy, a nawet szczegóły w postaci lamp ulicznych. Każdy detal miał bowiem zostać przeniesiony co do milimetra.

W Skyrim na Switchu królują mody upiększające kobiety

Źródło: DSOGAMING
Zdjęcia: MODDB