Premiera kart GTX 1070 Ti zbliża się dużymi krokami. Widzieliśmy już pierwsze jej wyniki w Ashes of the Singularity, teraz nadszedł czas na przyjrzenie się, jak będą wyglądały same karty. Pierwszym producentem, którego wygląd grafiki przeciekł do sieci, jest Gigabyte.

Karta wygląda dosyć klasycznie, nie jest to styl w pełni gamingowy jak to ma miejsce w przypadku kart Aorus. Grafika wykorzystuje chłodzenie Windforce 3x, które dobrze sprawdza się w przypadku innych modeli, na przykład Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming. PCB GTX 1070 Ti ma być krótsze niż wspomnianego poprzednika, jednakże większe chłodzenie zapewni mniejsze temperatury i cichszą pracę.

GTX 1070 Ti ma mieć premierę 26 października. Nvidia zapowiedziała już, że nie będzie dostępnych w sprzedaży wersji referencyjnych (Founders Edition) więc wszystko co trafi na rynek będzie w pełni autorskimi konstrukcjami. Podobno wszystkie modele mają mieć taką samą prędkość zegara i pamięci. Aby to się potwierdziło musimy jednak poczekać do premiery.

Źródło: https://www.eteknix.com/, https://videocardz.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!