Wiecie jak to jest – marketing dźwignią handlu, a reklama, która nie tylko dobrze się kojarzy, ale również wywołuje uśmiech na twarzach z pewnością zapewni firmie nieco większe zainteresowanie klientów. Doskonale wie o tym firma ArDente Dental z Frankfurtu, reklamująca swoje usługi parodiami powszechnie znanych filmów i seriali.

Wieść o tym w ogóle nie trafiłaby do nas, gdyby nie Hector Parayuelos, który udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie bilbordu z niepozostawiającą złudzeń grafiką zęba i kwestią „I AM TOOTH!”. Wkrótce po tym o ArDente Dental, czyli zwyczajnym gabinecie stomatologicznym, który obrał sobie niecodzienny sposób na reklamę zrobiło się głośno. Sprawą zainteresowały się nawet zagraniczne serwisy, a zwłaszcza Gizmodo, który skontaktował się z firmą.

Okazało się, że za spotami reklamowymi stoi Jill Snyder, starająca się tworzyć co miesiąc coś nowego, co zachęci klientów. Twierdzi, że taki styl reklam jest zabawny, co doceniają zarówno dzieci, jak i dorośli. W portfolio tego gabinetu znajduje się nie tylko przeróbka Guardian of the Galaxy (Gums), ale również The Walking Dentist, Wonder(ful) Smile, czy Minion Dollar Smiles.

Źródło: Gizmodo
Zdjęcia: Gizmodo

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej